Końcówka do reduktora 10FT mieszacz hel/powietrze 60/40 nr prod. 36530

1000/36530
432,96 zł
Sprzedano: 9
Ilość:

z dostępnych 9 sztuk

Zapytaj o produkt

Dostawa od 9,23 zł
Wyświetl koszt wysyłki
Do darmowej dostawy brakuje 150zł
0
Zamów do godziny 14:00, a paczkę wyślemy tego samego dnia
14 dni na zwrot

Zapytaj o dostępność

Końcówka do reduktora 10FT mieszacz hel/powietrze 60/40 nr prod. 36530

Końcówka do reduktora 10FT mieszacz hel/powietrze 60/40 nr prod. 36530

Prosimy wypełnić poniższe pola formularza, biuro obsługi klienta skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

* Pola wymagane

Anuluj lub 

Cechy produktu

  • Producent: COSTA
  • EAN: 0713975365301

Opis produktu

Końcówka "mieszacz 60/40"  do reduktora 10FT EXTENSION  do pompowania balonów helem CONWIN, podczas dmuchania miesza hel z powietrzem w proporcji 60% helu i 40% powietrza. Używanie tej końcówki ogranicza znacząco zużycie helu, jednak należy pamiętać, iż jeśli helu w balonie jest mniej, to balon będzie krócej się unosił !!!

Mieszacza do helu używa się:
- W czasie akcji reklamowych dmuchając balony z nadrukiem (targi imprezy masowe itp.)
- W czasie wypuszczania balonów z siatek - balony z mniejszą ilością helu będą unosiły się wolniej zwiększając efekt dla osób, które będą na nie patrzyły 

Dziś większość dekoracji wykonuje się łącząc balony lateksowe z foliowymi. Ta końcówka zastosowana w 10FT EXTENSION lub DUAL SPLIT-SECOND SIZER pozwala nam na pracę jednymi i drugimi!

Końcówka przeznaczona do dmuchania balonów foliowych nie nadaje się do dmuchania balonów lateksowych i bubbels! (daje za małe ciśnienie)

Może być używana tylko z reduktorem 10FT EXTENSION i urządzeniem DUAL SPLIT-SECOND SIZER. Nie da się jej zamontować bezpośrednio na butli z helem!!!

NIE NALEŻY UŻYWAĆ TEJ KOŃCÓWKI DO WYKONYWANIA DEKORACJI STOŁÓW, SAL ITP! BALONY BĘDĄ UNOSIŁY SIĘ W POWIETRZU ZA KRÓTKO!!!

CONWIN to Amerykańska firma specjalizująca się w produkcji sprzętu dla dekoratorów. Kupując sprzęt wyprodukowany przez światowego lidera w tej branży, otrzymujesz doskonały i bardzo trwały produkt. Zdecydowana większość firm zajmujących się dekoratorstwem na świecie używa reduktorów do helu, pompek do dmuchania balonów i bardzo wielu innych urządzeń firmy CONWIN ułatwiając sobie w ten sposób pracę.

Dekoracje są naszą pasją i profesją, w ciągu ostatnich kilkunastu lat wykonaliśmy tysiące dekoracji balonowych i bardzo wiele szkoleń dla dekoratorów balonowych i twisterów. Pracujemy wyłącznie na sprzęcie CONWIN, gdyż jest to najlepszy i najbardziej niezawodny sprzęt na świecie.

Od 10 lat jesteśmy oficjalnym dystrybutorem CONWIN, zaopatrzyliśmy w ten sprzęt 99% firm dekoratorskich w Polsce. Asortyment objęty jest 24 miesięczną gwarancją.