Końcówka do reduktora 10FT pistolet nr prod. 36960

1000/36960
313,08 zł
Sprzedano: 15
Ilość:

z dostępnej 1 sztuki

Zapytaj o produkt

Dostawa od 9,23 zł
Wyświetl koszt wysyłki
Do darmowej dostawy brakuje 150zł
0
Zamów do godziny 14:00, a paczkę wyślemy tego samego dnia
14 dni na zwrot

Zapytaj o dostępność

Końcówka do reduktora 10FT pistolet nr prod. 36960

Końcówka do reduktora 10FT pistolet nr prod. 36960


Prosimy wypełnić poniższe pola formularza, biuro obsługi klienta skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

* Pola wymagane

Anuluj lub 

Cechy produktu

  • Producent: COSTA
  • EAN: 713975369606

Opis produktu

Końcówka do reduktora 10FT pistolet

Końcówka przeznaczona do dmuchania balonów foliowych i lateksowych uruchamiana przez przyciśnięcie spustu po uzyskaniu odpowiedniej wielkości musimy przestać naciskać, aby nie doszło do pęknięcia balonu. Końcówka ta umożliwia dmuchanie balonów w balonie.

Końcówka ta może być używana tylko z reduktorem 10FT EXTENSION i urządzeniem DUAL SPLIT-SECOND SIZER. Nie da się jej zamontować bezpośrednio na butli z helem!!!

Bardzo łatwa w użyciu i niezawodna!

CONWIN to Amerykańska firma specjalizująca się w produkcji sprzętu dla dekoratorów. Kupując sprzęt wyprodukowany przez światowego lidera w tej branży, otrzymujesz doskonały i bardzo trwały produkt.

Zdecydowana większość firm zajmujących się dekoratorstwem na świecie używa reduktorów do helu, pompek do dmuchania balonów i bardzo wielu innych urządzeń firmy CONWIN ułatwiając sobie w ten sposób pracę.

Dekoracje są naszą pasją i profesją, w ciągu ostatnich kilkunastu lat wykonaliśmy tysiące dekoracji balonowych i bardzo wiele szkoleń dla dekoratorów balonowych i twisterów. Pracujemy wyłącznie na sprzęcie CONWIN, gdyż jest to najlepszy i najbardziej niezawodny sprzęt na świecie.

Od 10 lat jesteśmy oficjalnym dystrybutorem CONWIN, zaopatrzyliśmy w ten sprzęt 99% firm dekoratorskich w Polsce. Asortyment objęty jest 24 miesięczną gwarancją

Specyfikacja produktu