Reduktor 10FT extension hose nr prod. 81620

1000/81600
999,98 zł
Sprzedano: 21
Ilość:

z dostępnych 7 sztuk

Zapytaj o produkt

Dostawa od 9,23 zł
Wyświetl koszt wysyłki
Do darmowej dostawy brakuje 150zł
0
Zamów do godziny 14:00, a paczkę wyślemy tego samego dnia
14 dni na zwrot

Zapytaj o dostępność

Reduktor 10FT extension hose nr prod. 81620

Reduktor 10FT extension hose nr prod. 81620

Prosimy wypełnić poniższe pola formularza, biuro obsługi klienta skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

* Pola wymagane

Anuluj lub 

Cechy produktu

  • Producent: COSTA
  • EAN: 713975816209

Opis produktu

Reduktor do pompowania balonów helem 10FT EXTENSION HOUSE inflator z ciśnieniomierzem jest doskonałą propozycją zarówno do amatorskiej zabawy balonami jak i dla firm, które pompują balony helem zawodowo.

Reduktor do pompowania balonów helem 10FT EXTENSION HOUSE służy do zredukowania ciśnienia helu wydostającego się z butli do ciśnienia umożliwiającego bezpieczną pracę.

Przedmiotem aukcji jest reduktor CONWIN 10FT EXTENTION HOUSE inflator z wyposażeniem podstawowym. Wyposażenie dodatkowe znajdziecie w naszym sklepie.

Wyposażenie podstawowe:

- Dysza umieszczona na górze reduktora przeznaczona do dmuchania balonów lateksowych uruchamiana przez przyciśnięcie balonem po uzyskaniu odpowiedniej wielkości wystarczy zabrać balon z dyszy i reduktor samoczynnie się wyłącza. To rozwiązanie pozwala na szybką pracę zawodowcom.
- Wąż spiralny z szybkozłączką umożliwiającą wyposażenie reduktora w pięć specjalistycznych końcówek do dmuchania różnego rodzaju balonów
- nożyk dekoratorski skonstruowany tak, abyśmy mogli w łatwy sposób przecinać wstążki i tak, aby w momencie kiedy go nie używamy przypadkowo nie zrobił nam krzywdy, bądź nie przedziurawił balona.
- ciśnieniomierz, który informuje użytkownika ile jeszcze ma helu w butli. Używając reduktorów z ciśnieniomierzem unikniesz sytuacji, w której nie zorientujesz się, że w butli jest za mało helu!
- mosiężny pręcik umożliwiający szybkie i łatwe zakładanie kółeczek ze wstążkami do balonów nadmuchanych helem (kółeczka ze wstążkami umożliwiają nam łatwe zamknięcie balonu nadmuchanego helem, bez potrzeby jego zawiązywania- dostępne na naszej innej aukcji.

Wyposażenie dodatkowe:
- Pistolet do dmuchania balonów w metrowym balonie
- Mieszacz do helu z powietrzem 60/40 służący do pompowania helem balonów wypuszczanych z siatek w niebo (końcówka ta pozwala zaoszczędzić sporo pieniędzy)
- Końcówka przeznaczona do dmuchania balonów typu bubbles
- Końcówka do dmuchania balonów foliowych uniemożliwiająca przedmuchanie balona
- Końcówka economy, redukująca ciśnienie w zależności od siły jej wygięcia im mniej ją wyginamy tym mniejsze mamy ciśnienie.

Ten reduktor, wyposażony w dodatkowe końcówki, pozwala nam na pracę wszystkimi rodzajami balonów!
(lateksowe, foliowe, modeliny-rurki, bubbles)

CONWIN to Amerykańska firma specjalizująca się w produkcji sprzętu dla dekoratorów. Kupując sprzęt wyprodukowany przez światowego lidera w tej branży, otrzymujesz doskonały i bardzo trwały produkt.

Zdecydowana większość firm zajmujących się dekoratorstwem na świecie używa reduktorów do helu, pompek do dmuchania balonów i bardzo wielu innych urządzeń firmy CONWIN ułatwiając sobie w ten sposób pracę.

Dekoracje są naszą pasją i profesją, w ciągu ostatnich kilkunastu lat wykonaliśmy tysiące dekoracji balonowych i bardzo wiele szkoleń dla dekoratorów balonowych i twisterów. Pracujemy wyłącznie na sprzęcie CONWIN, gdyż jest to najlepszy i najbardziej niezawodny sprzęt na świecie.

Od 10 lat jesteśmy oficjalnym dystrybutorem CONWIN, zaopatrzyliśmy w ten sprzęt 99% firm dekoratorskich w Polsce. Asortyment objęty jest 24 miesięczną gwarancją.