Podziel się opinią i wygraj nagrodę!

Posiadasz produkt z naszej oferty? W takim razie koniecznie weź udział w naszym konkursie! Wystarczy, że napiszesz wystarczającą opinię, która nie tylko pozwoli innym klientom skorzystać z Twojego doświadczenia, ale także pomoże Ci zgarnąć bardzo atrakcyjną nagrodę. Skorzystanie z konkursu jest banalnie proste, zobacz sam!

Co musisz zrobić?

  1. Zaloguj się na Twoje konto klienta na stronie Costa.pl. Jeżeli nie masz konta – załóż je. W przypadku, gdy nie będziesz zalogowany nie będziemy mogli skontaktować się z Tobą w przypadku wygrania konkursu.
  2. Napisz opinię na temat produktu, który masz i użytkujesz. Może to być opinia dotycząca kilku produktów, nie tylko jednego. Napisz coś konkretnego i kreatywnego – zwycięstwo czeka na wyciągnięcie ręki!
  3. Oczekuj na wiadomość dotyczącą ewentualnej wygranej. Z autorem bądź autorką najlepszego komentarza skontaktujemy się mailowo (wiadomość zostanie wysłana na adres mailowy przypisany do konta w serwisie, dlatego sprawdź dokładnie, czy jest on nadal aktualny) w ciągu 7 dni od zakończenia konkursu.

Konkurs trwa do odwołania.

Jaka jest nagroda?

Osobę z najlepszą opinią obdarujemy bonem o wartości 200 zł. Bon możesz wykorzystać na dowolne produkty, a jego kwotą pokryjesz koszty zakupu oraz dostawy. Nie musisz wykorzystywać pełnej kwoty bonu podarunkowego od razu. Poniżej przedstawiamy najważniejsze informacje:

  • bon jest do wykorzystania podczas zakupów w sklepie Costa.pl
  • bon ważny jest przez 12 miesięcy
  • cały asortyment na sklepie Costa.pl jest objęty zakupami z wykorzystaniem bonu
  • jeżeli kwota w koszyku jest wyższa niż wartość bonu, spokojnie możesz dopłacić różnicę. Niewykorzystane środki oczywiście pozostaną na karcie i będziesz mógł wykorzystać je w innym terminie.

Zwycięzcy

Zwycięskie opinie od 01.06.2023: