Jeżeli organizujesz przyjęcie to koniecznie powinieneś wziąć pod uwagę jednorazowe kubeczki plastikowe bądź kubeczki papierowe. Całonocne przyjęcia, na których obecnych jest wiele gości pomimo tego, że zabawa jest przednia to sprzątnie po nich okazuje się bardzo kłopotliwe. Zmywanie wielu talerzy czy kubków, które często są zbite to nic przyjemnego. Z tego powodu kubki jednorazowe są strzałem w dziesiątkę – wystarczy, że wyrzucisz je do kosza! Niezależnie od tego, czy mają być to kubki do picia napoi na imprezę dziecka, domówkę, imprezę firmową czy domowego grilla, to kubki jednorazowe w pełni spełnią swoje zadanie.

 

Dlaczego warto wybierać kubki jednorazowe do picia napojów?

Serwowanie napoi w szklanych naczyniach nie zawsze jest dobrym rozwiązaniem. Aby uniknąć wszelkich stłuczeń, warto pomyśleć o papierowych kubeczkach do picia napoi. Są one wygodne także ze względu na późniejsze sprzątanie po prywatce. Kubeczki papierowe występują w wielu różnych wzorach, dzięki czemu mogą stanowić dodatkowy element dekoracyjny. Oprócz tego kubeczki jednorazowe plastikowe są niesamowicie lekkie i można je łatwo przechowywać oraz przetransportować. W zależności od wybranego tworzywa służą one do serwowania zarówno do zimnych i gorących napoi. Jednorazowe kubki do picia nie przeciekają oraz nie wydzielają szkodliwych substancji. Ich niski koszt sprawia, że cieszą się one obecnie bardzo dużym zainteresowaniem.

 

Jakie kubki jednorazowe są lepsze? Kubki papierowe czy kubki plastikowe?

Kubki jednorazowe do picia napoi są powszechnie wykorzystywane zarówno na imprezach, barach, lokalach gastronomicznych oraz w pracy. Kubki jednorazowe mogą być zarówno plastikowe jak i papierowe. Kubki jednorazowe papierowe są produktami ekologicznymi i zdecydowanie mniej szkodzą naszemu środowisku, niż kubki jednorazowe plastikowe. Kubki papierowe nadają się do recyklingu i są całkowicie biodegradowalne. Dodatkowo są o wiele chłonniejsze dzięki czemu jest je o wiele łatwiej utrzymać w dłoni bez obawy o poparzenie. Mimo tego, że wydaje się, że papier jest mniej wytrzymały, niż plastik to kubki papierowe do picia napoi są wytrzymałe, lekkie i odporne na przemakanie. Jeżeli chodzi o kubki plastikowe to są one niesamowicie popularne i bardzo często wykorzystywane do picia zimnych napoi, takich jak woda, soki, drinki czy koktajle. Pośród ich zalet zdecydowanie należy wymienić niską cenę, lekkość oraz łatwość w transportowaniu. Ciężko jest jednogłośnie stwierdzić, jakie kubki jednorazowe są najlepsze. Jest to raczej sprawa indywidualna, natomiast w przypadku, gdy pragniesz dbać o naszą planetę lepszym wyborem okażą się kubki jednorazowe papierowe.

 

Kubki jednorazowe idealne na przyjęcie urodzinowe dziecka!

Jednorazowe naczynia to genialna alternatywa dla tradycyjnej zastawy stołowej podczas urodzin swojego dziecka. Maluchy nie są tak ostrożne, jak dorośli, dlatego występuje wysokie ryzyko stłuczenia oraz skaleczenia się. Z pomocą przychodzą jednorazowe kubki, które są dodatkowo bardzo proste w sprzątaniu, a dziecko nie ma żadnego problemu podczas picia swojego ulubionego napoju. Tradycyjna zastawa jest nieporęczna i często mamy w domu jej zbyt mało, aby móc skompletować takie same szklanki dla większej ilości osób. Kubeczki jednorazowe są lekkie i poręczne, bardzo łatwo jest je przenieść, a w razie konieczności zawsze można sięgnąć po nowy, czysty kubek. Kubki jednorazowe nadają się zarówno do picia zimnych, orzeźwiających napoi jak i do gorących trunków. Zarówno kubki papierowe jak i kubki plastikowe w pełni spełnią swoje zadanie podczas przyjęcia urodzinowego dziecka. W swojej ofercie posiadamy bardzo szeroki wybór różnych kubków jednorazowych do picia napoi. Ich atrakcyjna cena, wzory i kolory z pewnością przypadną do gustu zarówno dzieciom, jak i dorosłym. Bez najmniejszego problemu znajdziesz kubki jednorazowe na przyjęcie dziecka, kubki na grilla, kubki jednorazowe do picia kawy czy kubki jednorazowe do picia koktajli.