Kategorie

Kategorie

Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

  • 2,00 zł - 90,00 zł

Dodatki do strojów świątecznych

Aktywne filtry

Dodatki do strojów świątecznych

Za co kochamy święta? Nie tylko z niepowtarzalny klimat, dekoracje i potrawy, lecz również dlatego, że to czas pełen szczęścia, radości i śmiechu. Wiele osób nie wyobraża sobie Świat Bożego Narodzenia bez przebieranek! Czapki świętego mikołaja, świąteczne opaski, swetry i świąteczne skarpetki, które nosimy tylko w ten wyjątkowy czas w roku to sposób na zdystansowanie się od codzienności i wspaniałą zabawa dla dzieci!

Świąteczny niezbędnik, czyli czapki świętego mikołaja

Mikołajowe czapki świąteczne są jedyne w swoim rodzaju - poprawiają humor, powodują uśmiech i bez wątpienia wprowadzają w świąteczny nastrój. Niektórzy noszą je przez cały grudzień jako element codziennej garderoby, inni zakładają na wigilijne spotkania w pracy, albo wśród przyjaciół. Są nieodzownym elementem  świątecznych sesji zdjęciowych. Wielu rodziców to właśnie do czapek chowa bożonarodzeniowe lub mikołajkowe prezenty. Czapki mikołaja dla dzieci są chętnie wykorzystywane przedszkolach i szkołach jako element wprowadzający w świąteczny klimat. Z kolei czapki mikołaja dla dorosłych są popularne zarówno podczas wigilijnych spotkań firmowych, jak i w wielu pubach, kawiarniach czy sklepach. 

Broda świętego mikołaja - ważny element świątecznych przebieranek

Dzieci z niecierpliwością czekają na Mikołajki. Do wielu z nich przychodzi tego dnia osoba przebrana za świętego mikołaja. Może on pojawić się w szkole lub przedszkolu, a w wielu domach przebieranie jednego z członków rodzina za mikołaja jest wciąż ważną częścią świątecznej tradycji. Oprócz czapki, spodni i czerwonego kubraka ważnym elementem mikołajowego stroju jest broda świętego mikołaja. Aby wyglądać wiarygodnie i nie zostać rozpoznanym przez dzieci, nie wystarczy broda wykonana samodzielnie z waty. Warto postarać się, by broda mikołaja zasłaniała jak najwięcej. W ofertach sklepów można dostać sztuczną brodę mikołaja w komplecie z wąsami, a nawet białymi brwiami. To doskonały kamuflaż i patent na idealne przebranie! Dużą popularnością cieszy się tez peruka świętego Mikołaja z brodą i brwiami w czapce - całość jest zszyta razem i bardzo stabilna. Taki strój da nam pewność, że ani broda, ani wąsy nagle nie zsuną się z twarzy. 

Renifery, elfy i śnieżynki - świąteczne dodatki do strojów

Co roku robisz sobie rodzinne zdjęcia w czapce mikołaja i w tym roku pragniesz je jakoś urozmaicić? A może szykuje Ci się wigilijne spotkanie z przyjaciółmi lub znajomymi z pracy i chcecie zainicjować świąteczny element, niepozbawiony humoru? Nic tak nie wprowadza w świąteczny nastrój, jak opaski świąteczne oraz wesołe czapeczki, takie jak zielona czapka elfa! Takie dodatki do strojów dla wielu osób są nieodzownym elementem świątecznym: wprawiają w doskonały nastrój i jednocześnie są wspaniałą pamiątką. Jeśli Ty także masz dystans do samego siebie, lubisz się śmiać i w tym roku chcesz zrobić niezapomniane wrażenie na rodzinie i przyjaciołach, podaruj sobie i innym czapki elfa lub świąteczne opaski, z rogami renifera, świąteczną choinką lub humorystycznym napisem w stylu “ho ho ho”. Bardzo dużą popularnością cieszą się też krawaty ze świątecznymi elementami i zdobieniami, a także dzwonek świętego mikołaja lub opaska z choinką. Tego typu dodatki są uwielbiane przez dzieci i wprowadzają niezapomnianą atmosferę na rodzinnych spotkaniach. Jeśli jeszcze ich nie próbowałeś - w tym roku złam zasady i konwenanse - zaskocz wszystkich i przekonaj się, ile śmiechu i radości może dac jedna, niepozorna opaska z rogami renifera lub czapki elfa, w których domownicy pozują do zdjęcia!


Użytkownicy szukali również:

Czapki mikołaja świetego
Opaski świąteczne na głowę

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć