Kategorie

Kategorie

Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

  • 5,00 zł - 208,00 zł

Szpice na choinke

Aktywne filtry

Szpice na choinkę - idealne zwieńczenie dekoracji każdego drzewka

W żadnym domu nie może zabraknąć pięknej choinki. Koniecznie musi być wspaniale udekorowana, a to oznacza, że poza bombkami czy lampkami trzeba też wybrać szpic na choinkę. Taki element jest kropką nad "i" całej dekoracji i przyciąga uwagę. Jaki szpic na choinkę warto wybrać?

Jak udekorować czubek choinki? 

Choinka świąteczna musi być udekorowana nie tylko bombkami, ale też na jej czubku powinno pojawić się tradycyjne zwieńczenie w postaci szpica choinkowego. Warto zwrócić uwagę na aspekt praktyczny takiego rozwiązania. Otóż czubek optycznie wydłuża choinkę i sprawia, że nawet minimalistyczne drzewko staje się bardziej reprezentacyjne. Dekoracja podkreśla też aranżację i wybrany styl choinki. Można tutaj postawić na minimalistyczne ozdoby, ale też takie, które przyciągają uwagę. Oczywiście należy odnieść się też do historii, a mianowicie dekoracja czubka choinki ma sprawić, że jest się bliżej nieba, co rzecz jasna odwołuje się do istoty Świąt. Przy wyborze czubka na choinkę należy zwrócić uwagę na jakość dekoracji, ale też dobrać ją pod kątem samej choinki. W przypadku gęstych drzewek, nawet tych sztucznych wspaniale prezentują się duże szpice, ale też takie o wydłużonym kształcie. Jeżeli natomiast wybierzecie choinkę o bardziej smukłej formie, to wtedy możecie dobrać smukły szpic, co stworzy monochromatyzm. Jeżeli cała choinka jest gęsto pokryta igłami, natomiast czubek nie, to można wybrać szpic do choinki o większym rozmiarze, który zakryje ten drobny mankament. 

Jak udekorować choinkę? Poznaj kilka stylów i dobierz odpowiedni szpic na choinkę 

Jeżeli wybierasz eleganckie szklane bombki, które są ręcznie dekorowane i tworzą rustykalny charakter ze względu na mnogość kolorów czy folkowe dekoracje, to warto wybrać szpic na choinkę szklany o podobnym designie. Choinkę można również udekorować origami i wtedy wykonać szpic papierowy. Niewątpliwie jednak gotowe dekoracje zdecydowanie bardziej zachwycają np. gwiazda na choinkę jest kwintesencją Świąt. Unikalny design przyciąga uwagę, ale też cieszy oczy. Dzięki temu, że taki szpic wykonany jest z tworzywa sztucznego nie trzeba obawiać się o stłuczenie, co bywa częste gdy ma się dzieci lub zwierzęta. Wspaniale prezentuje się gwiazda na choinkę w kolorze srebrnym lub złotym. Możecie także wybrać wykonaną z plastiku betlejemską gwiazdkę, która również dopełni aranżację każdej choinki. Poza tradycyjnymi kolorami możecie zdecydować się na kolor czerwony. Ze świętami kojarzy się też śnieg zatem dekoracja w formie śnieżynki będzie idealnym wyborem. Dobrze skomponuje się z ozdobami wykonanymi z masy solnej lub białymi bombami. Można też wykonać wyjątkową biało-srebrną lub biało-złotą aranżację choinki. Poza gwiazdkami czy płatkami śniegu na szczycie waszego drzewka może znaleźć się szpic choinkowy o linearnym kształcie z lekko ostrym zakończeniem. Można wybrać jednokolorowe modele, ale też bogato zdobione. Gwiazdy na choinkę czy szpice w tradycyjnej formie sprawią, że każde drzewko stanie się jeszcze piękniejsze. Takie piękne dekoracje choinkowe znajdziecie w ofercie: costa.pl.                

Gwiazda na choince z LED - dla ceniących nowoczesne rozwiązania

Dostępne są także gwiazdy na choinkę LED, które wspaniale świecą, a przy tym nie zużywają dużej ilości energii. Wspaniale prezentuje się np. model z saniami czy Mikołajem. Wybierając takie zwieńczenie choinki nie trzeba nawet dekorować jej lampkami, wtedy to właśnie szpic będzie przyciągał uwagę i będzie gwiazdą całej dekoracji choinkowej. Możecie również zestawić szpic LED z lampkami LED i w ten sposób wspaniale oświetlić salon, ale i cały dom i zyskać niepowtarzalny świąteczny klimat. 

Dlaczego warto wybrać szpic na choinkę? Rytuał "ubierania" drzewka choinkowego jest świetną zabawą dla wszystkich domowników. Szpic stanowi idealne zwieńczenie Waszej pracy. Najczęściej to właśnie on jest ostatnią dekoracją umieszczaną na choince. Jego włożenie oznacza, że Święta już tuż tuż i jesteście na nie gotowi. 

Użytkownicy szukali również:

Szpic gwiazda na choinkę
Szpic na choinkę szklany
Biały szpic na choinkę

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć